Laserowe leczenie nietrzymania moczu dla młodych kobiet

Wbrew pozorom nietrzymanie moczu jest dolegliwością, która dotyka nie tylko osób starszych. Coraz częściej cierpią na nie również młode kobiety, które po urodzeniu dziecka siłami natury mają trudności z wysiłkowym nietrzymaniem moczu. Każde kichnięcie, kaszlnięcie lub podskok mogą skończyć się wstydliwą plamą na spodniach. Czy nietrzymanie moczu można leczyć?

Najlepszym sposobem leczenia przykrej dolegliwości dotykającej młode kobiety jest użycie lasera. Laserowe leczenie nietrzymania moczu sprawdza się u wszystkich kobiet, u których problem pojawił się po urodzeniu dziecka siłami natury. Wiązka lasera zwiększa napięcie mięśni znajdujących się w okolicy krocza, dzięki czemu z cewki moczowej przestaje wydobywać się mocz w czasie większego wysiłku. Efekty działania lasera są odczuwalne już po jednym zabiegu, jednak w cięższych przypadkach potrzebne jest kilkukrotne użycie lasera. Bez względu na to, czy potrzebuje się jednego zabiegu, czy kilku, warto zgłosić się na leczenie i poprawić komfort swojego życia.

Witaj na blogu! Nazywam się dr Tomasz Szafrański i jestem lekarzem pediatrą w Rzeszowskiem szpitalu. Bloga prowadzę od wielu lat, jest forma dzielenia się wiedzą medyczną z innymi ludźmi. Jeśli podobają Ci się treści jakie tutaj zamieszczam to zapraszam do częstego odwiedzania bloga.